Русский

Русский

Отправка в США / $

Вход

Регистрация

Eselami в Деталях

  • Ulubaslar Grup
  • Дата Регистрации: 07.02.2018
  • Строительство и Недвижимость

Полное Имя Компании

ULUBASLAR GRUP OTOMOTIV İNŞAAT TURIZM SAN TIC AŞ

Краткое Имя Компании

ULUBASLAR GRUP

Вид

Строительство и Недвижимость

Налоговый Участок

Kücükcekmece

Налоговый Номер

8870506338

О Компании

ULUBAŞLAR HOLDİNG, 1971 yılında başlayan ticari hayatımız içinde, ticarete ilk başlayan Nuri ULUBAŞ başarılı çalışmaları ve üretkenliği ile grubumuza öncülük etmiş ve bugün yürütmekte olduğu sosyal alandaki faaliyetlerine başlayana kadar önemli projelere imza atmıştır. En büyük meziyetler olan dürüstlük, azim, cesaret ve yardımseverlik grubumuzun en büyük özelliğini oluşturmaktadır.

Yönetim Kurulu Başkanımız Halil Ziya ULUBAŞ ve kardeşleri Hakan ULUBAŞ, Haşim ULUBAŞ 1996 yılında şirketi devir alıp bu günlere gelinmesine ön ayak olmuşlardır. Kendilerinin şirket idaresinde göstermiş oldukları özen grubumuzun geleceğinin teminatıdır.

ULUBAŞLAR HOLDİNG olarak genç ve dinamik kadromuz ile her zaman gelişmelere açık ve bütün yenilikleri yakından takip eden bir yapımız ile 21.yüzyılda başarı grafiğimizi her zaman daha da iyi hale getirmeye gayret gösteriyoruz.

Tüm faaliyetlerimizde temel prensibimiz olan müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Gerek ürün kalitesi, gerekse hizmet ve servis kalitesi hiçbir zaman vazgeçemeyeceğimiz en önemli unsurlarımızdandır.

Araştırma ve geliştirme ekibimiz ile her geçen gün ürün gruplarımız içine yeni ürünler katmaktayız. Dünyadaki ürün gelişmeleri ve teknolojik değişimler çok yakından takip edilmektedir. Yapmış olduğumuz ticari ve sınai faaliyetlerin dışında çeşitli toplumsal ve kültürel faaliyetlerde bulunarak toplumumuzda bize duyulan güvene, her zaman sadık kalmak yolunda çalışmaktayız.

ULUBAŞLAR HOLDİNG olarak 100 civarında çalışanımız ve ortalama 35 yaş gibi genç ve dinamik ekibimiz ile ülkemiz ekonomisine katma değerler üretmek yolundaki faaliyetlerimize her zaman aynı şevk ve heyecan ile devam edeceğiz.

Eselami
Eselami Bilgi Teknolojileri A.Ş. © 2021 Все права защищены.