Русский

Русский

Отправка в США / $

Вход

Регистрация

Eselami в Деталях

  • Oben Koltuk
  • Дата Регистрации: 05.01.2018
  • Производитель и Экспортёр

Полное Имя Компании

OBEN KOLTUK SAN. TIC. A.Ş.

Краткое Имя Компании

OBEN KOLTUK

Вид

Производитель и Экспортёр

О Компании

Sektördeki 15 yıllık tecrübesi ile kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi kendine ilke edinen ‘’OBEN KOLTUK’’ her geçen gün istikrarlı bir şekilde büyümeye ve sektördeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

İmalat faaliyetlerini sürdürdüğü İzmir de, kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerindeki benzersiz tasarımları sebebiyle koltuk modasına yön veren ve sektörde takip edilir bir firma olarak adından sıkça söz ettiren ‘’OBEN KOLTUK’’ müşterilerinin haklı takdirini kazanmış durumda. Ürün çeşitliliğini; moda ihtiyaç ve beklentiler paralelinde farklı tasarımlarla arttırıp, zevk ve konforu maksimize edecek malzemeleri en iyi şekilde birleştirerek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. 2014 yapılanmalarında Ar-ge ve imalat faaliyetlerine hız veren firmanın yıllık üretim kapasitesi 4500-5000 takımdır.

Çalışmış olduğu firmalara ürün ve satış sonrası hizmet konusunda elinden gelen desteği esirgemeyen ‘’OBEN’’ zaman kavramına gerekli hassasiyeti en hat safhada göstererek, ürünlerini zamanında teslim etmektedir. Kalite politikası olarak; hızla gelişen dünyada, değişen beklentilere uygun tasarım ve üretim yapmak ve ürün kalitesini sürekli denetleyerek kullanıcı memnuniyetini sağlamaktır. Temel felsefe % 100 müşteri memnuniyetidir.

Eselami
Eselami Bilgi Teknolojileri A.Ş. © 2021 Все права защищены.