English

English

Ship to USA / $

Login

Register

Why Eselami?

  • Ezgican Müzik
  • Member Since: 24.01.2018
  • Producer and Exporter

Company Full Name

EZGICAN MÜZIK & GÜLAY ÖZÇALIŞKAN

Company Brief Name

EZGICAN MÜZIK

Type

Producer and Exporter

About Company

1990′lı yıllarda Antalya’da sadece müzik albümleri satışı yaparak çıkılan yola, gelişen teknoloji ve çağa ayak uydurarak zaman içinde, Alaturka müzik aletleri satışı ve sanat kursları ile aynı çatı altında birleşerek devam edilmiştir. Firmamızda, çekirdekten yetişme ve alanında uzman akademisyen kişiler ile birlikte, her geçen yıl yaptığımız işe biraz daha fazla sevgi katarak, ithalat, ihracat, toptan ve perakende satışlarımızla, Türkiye’nin 81 ilinde bayi ağı oluşturularak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Ayrıca Ezgican Müzik, 2011 Yılından itibaren Rock Store ve A’la Turca olarak 2 ayrı konsepte ayrılmıştır.

Hizmet Alanlarımız

Üretim
Ezgican Müzik kendi alanında profesyonel olduğu müzik aletlerinin üretimini yapmaktadır.

İthalat ve İhracat
Dünyaca tanınmış ürünlerin ithalat ve ihracatını yani dış ticaretini yapmakta olup, kaliteli markaları bünyesine eklemeyi başarmıştır.

Toptan ve Parekende Dağıtım
Ezgican Müzik, geniş bir bayi kitlesine sahiptir. Toptan ve parekende dağıtım şekillerini kendi bünyesinde sunmaktadır. Gelişmiş bayi sistemimizle, bayilerimize en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktadır.

İnternet Üzerinden Bayilik Sistemi
Ezgican Müzik, gelişmiş e-ticaret uygulamalarına önem verir. Sadece normal yollardan değil, bayilerine özel internet hizmeti de vermektedir.

İnternet Üzerinden Müzik Aletleri Satışı
2007 yılında hizmete başlamış olup müşterilerimize internet üzerinden uygun fiyatlarla alışveriş yapabilme güvencesini sunmaktayız.

Eselami
Eselami Bilgi Teknolojileri A.Ş. © 2021 All rights reserved.